КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАКЛАДУ,РЕОРГАНІЗАЦІЯ АБО ЛІКВІДАЦІЯ ЗАКЛАДУ

КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАКЛАДУ

9.1. Державний контроль за діяльністю навчального закладу здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики в сфері загальної середньої освіти.

9.2. Державний контроль здійснюють Міністерство освіти і науки України, Департамент науки іосвіти Донецької обласної державної адміністрації,

відділ освіти Ясинуватської  районної державної адміністрації.

9.3. Основною формою державного контролю за діяльністю навчального закладу  є атестація, що проводиться не рідше 1 разу на 10 років у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. Атестованому закладу підтверджується право видачі документів про освіту державного зразка.

9.4. У період між атестаціями проводяться перевірки (інспектування) навчального закладу з питань, пов’язаних з його навчально-виховною діяльністю. Зміст, види і періодичність цих перевірок визначаються залежно від стану навчально-виховної роботи, але не частіше 1 – 2-х разів на рік. Перевірки з питань, не пов’язаних з навчально-виховною діяльністю, проводяться його засновником відповідно до законодавства.

9.5. Позачергова атестація навчального закладу проводиться, як виняток, лише за рішенням Міністерства освіти і науки України за поданням органу громадського самоврядування закладу або відповідного органу управління освітою.

Х.  РЕОРГАНІЗАЦІЯ АБО ЛІКВІДАЦІЯ ЗАКЛАДУ

10.1. Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу освіти приймає засновник відповідно  до чинного законодавства.

Реорганізація навчального закладу  відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, виділу.

10.2.  Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною засновником, а у випадках  ліквідації, за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління навчальним закладом.

10.3. У випадку реорганізації права та зобов’язання навчального закладу переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства або визначених навчальних закладів.

Від імені адміністрації:

Директор Комунального закладу Нетайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-II ступенів – дошкільний навчальний заклад Ясинуватського району Донецької області__________ Г.М. Чоста

«_______» _________________ 2018 р.