ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС У ЗАКЛАДІ

3.1. Виховання учнів (вихованців) у закладі здійснюється під час проведення  уроків,  в  процесі позаурочної  та  позашкільної роботи.

3.2. Цілі виховного процесу в закладі визначаються на основі принципів, закладених у Конституції та  законах України, інших нормативно-правових актах.

3.3. У закладі забороняється утворення та діяльність організаційних структур політичних партій, а також релігійних організацій і воєнізованих формувань. Примусове залучення учнів закладу до вступу в будь-які об'єднання громадян, громадські, громадсько-політичні, релігійні організації і  воєнізовані формування, а також до діяльності в зазначених організаціях, участі в агітаційній роботі та політичних акціях забороняється.

3.4. Дисципліна в закладі дотримується на основі взаємоповаги усіх учасників  навчально-виховного  процесу, дотримання Правил внутрішнього розпорядку та Стуту навчального закладу.

Застосування методів  фізичного  та  психологічного насильства до учнів забороняється.