Правила прийому

Загальноосвітня  школа  І – ІІ ступенів

(комунальна форма власності)

1. До першого класу  навчального  закладу приймаються діти, як правило, з

6 років станом на 01 вересня поточного  року.

2. Прийом дітей здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування, а саме с.Нетайлове. Діти, які територіально не обслуговуються НВК, можуть бути зараховані при наявності вільних місць.

Не можна зарахувати дитину, якщо в класі немає вільних місць. Відповідно до статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-XIV наповнюваність класів загальноосвітнього  навчального закладу не має перевищувати 30 учнів.

3. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класу дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчально - виховним  комплексом території обслуговування та випускників дошкільного навчального закладу №13 «Золотий  Півник».

4.Згідно з пунктом 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого, для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

-    заява на ім’я директора навчального  закладу;

-    медична довідка встановленого зразка - форма № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» від 16.08.2010 № 682;

-    копія свідоцтва про народження дитини;

-    особова справа -для дітей, які вступають до будь-якого класу, окрім першого.

5.Присутність дитини під час подання заяви або її зарахування не є обов’язковою, не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

6.Іноземні громадяни та особи без громадянства додатково подають нотаріально завірений переклад документів, складених іноземною мовою.

7.Батьки надають додаткові документи, якщо прізвище когось із них за паспортом не збігається з прізвищем дитини у свідоцтві про народження. У такому випадку батьки підтверджують спорідненість документом РАЦСу про зміну прізвища або надають свідоцтво про шлюб.

8.Вимагати довідки з місця роботи батьків або осіб, які їх замінюють, довідки про їхню заробітну плату або дані про рівень розвитку дитини та її готовності до навчання керівник навчального закладу не має права.

9.Опікуни надають документи, видані відповідними органами влади. Це може бути акт органу опіки та піклування про призначення опікуном.

10. Не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

Дошкільний  навчальний  заклад

(комунальна форма власності)

1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює директор закладу освіти  протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

2. У  дошкільному  навчальному закладі  комплектується різновікова група від 3 до 6 років. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти  комунальної форми власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

3. Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

• без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

4. Для зарахування дитини до дошкільного навчального  закладу  "Золотий Півник" №13 необхідні наступні документи :

- заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу;

- медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ) ;

- виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

- ксерокопію  свідоцтва про народження дитини;

- при наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини,

папку для зберігання документів.

Пам’ятка для батьків

• Заклад освіти працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 17:30. Прийом дітей з 7:00 до 8:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дошкільний заклад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО.
  • Дитина, що не відвідує заклад освіти більше п’яти  днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.